Exceptional  in  Special  Transport

O nas

Specjal Transport "euro Experss" to profesjonalna firma z ponad 10 letnim doświadczeniem w kompleksowej obsłudze spedycji i pilotażu transportów ponadgabarytowych. Nasze usługi świadczymy głownie na terenach Słowacji, Polski, Niemiec i Czech oraz obsługujemy inne kraje z całej Europy.

Dysponujemy najlepszą i najnowocześniejszą flotą pilotażową w standardzie BF2 oraz BF-3. Nasza wykfalifikowana i doświadczona kadra posiada wszystkie uprawnienia umożliwiające pilotaż pojazdów ponadnormatywnych w całej Europie. Bogata wiedza i umiejętności jakie posiadamy pozwala nam na sprawne, bezpieczne i terminowe przeprowadzenie transportu z gwarantowaną satysfakcją naszego klienta.

Doświadczona kadra

Nowoczesna flota pojazdów

Profesjonalne i indywidalne podejście

Kompleksowość usług

...Jedynym sposobem wydostania się z ciasnego pudełka jest wymyślenie sobie drogi na zewnątrz.

Jeff Bezos, CEO i założyciel Amazona

Specjalizujemy się w

Nasza wykfalifikowana i doświadczona kadra posiada wszystkie uprawnienia umożliwiające pilotaż pojazdów ponadnormatywnych w całej Europie. Bogata wiedza i umiejętności jakie posiadamy pozwala nam na sprawne, bezpieczne i terminowe przeprowadzenie transportu z gwarantowaną satysfakcją naszego klienta.

Organizacja zezwoleń w całej Europie.

W celu przeprowadzenia transportu ładunków ponadnormatywnych konieczne jest uzyskanie odpowiednich zezwoleń, które wydawane są przez odpowiednie organy administracyjne terenów przez które dany transport ma się odbyć.

Czytaj więcej

Pilotaż cywilny BF2 oraz BF3.

Pilotaż cywilny wymaga nie tylko odpowiednich umiejętności ale również profesjonalnej floty samochodowej. Świadczymy usługi pilotażu BF2 oraz BF3 na terenie całej Europy, Możemy poszczycić się bogatą flotą pojazdów pilotujących oraz wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą pilotów.

Czytaj więcej

Demontaż infrastruktury drogowej na czas przejazdu transportu.

Przeprowadzamy czasowe zmiany w infrastrukturze drogowej w celu umożliwienia przejazdu ładunków ponadnormatywnych oraz zwiększenia płynności i bezpieczeństwa

Czytaj więcej
 

Planowanie oraz przygotowanie tras dla skomplikowanych transportów.

Wyznaczenie bezpiecznej trasy przejazdu z wyszczególnieniem punktów krytycznych, wykonanie objazdu trasy wraz z dokumentacją zdjęciową, ekspertyzy obiektów mostowych, dostosowanie infrastruktury drogowej, (przygotowanie, demontaż i montaż na czas przejazdu), przebudowa skrzyżowań, rond, dróg, skrajni jezdni i innych elementów wchodzących w zakres pasa drogowego.

Czytaj więcej

Dopasowanie oraz organizacja odpowiednich naczep i ciągników dla ładunków ponadnormatywnych.

Specjalizujemy się w odpowiednim doborze naczep i ciągników uwzględniając szerokość, wysokość, długość, ciężar i kształt ładunku oraz możliwości przejazdu po danej trasie.

Czytaj więcej

Organizacja dźwigów oraz zabezpieczenie załadunków / rozładunków.

Czytaj więcej

Organizacja pilotażu policyjnego oraz wojskowego.

Czytaj więcej

4157

Przeprowadzonych transportów

426

Wykonanych objazdów tras

3112

Zorganizowanych zezwoleń

110

Partnerów biznesowych

Nasze realizacje

Bogata wiedza i umiejętności jakie posiadamy pozwalają nam na sprawne, bezpieczne i terminowe przeprowadzanie transportów z gwarantowaną satysfakcją naszego klienta.